شش دلیل که چرا باید VPS در هلند دریافت کنید

هنگامی که در حال خرید یک میزبان وب بالقوه هستید، عوامل کمی به اندازه موقعیت مکانی سرور مهم هستند. بسته به اینکه از کدام ISP اینترنتی استفاده می‌شود و بازدیدکنندگان وب‌سایت از کجا می‌آیند، می‌تواند تأثیر زیادی بر سرعت بارگذاری وب‌سایت داشته باشد، و همچنین می‌تواند تعیین کند که سایت شما تحت پوشش کدام قوانین است.

یک فرد معمولی زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد مکان خدماتی که به آنها دسترسی دارد نمی گذراند و این واقعاً تعجب آور نیست. به هر حال، اگر آنها بتوانند توییت‌های خود را توییت کنند، وضعیت خود را استاتوس کنند و به‌روزرسانی‌های وضعیت خود را به اشتراک بگذارند، واقعاً مهم نیست که چه چیزی سخت‌افزار اصلی را تامین می‌کند.

اما وقتی نوبت به خرید هاست می رسد، مهم است که کمی بیشتر تحقیق کنید. البته ایالات متحده یک گزینه است، اما اروپا یک جایگزین جذاب ارائه می دهد و زیرساخت لازم را دارد. هلند به‌ویژه با سرعتی خارق‌العاده در حال رشد است و از هر سه مرکز داده اروپایی بی طرف، یکی در آمستردام مستقر است.

در دیاکو وب، ما مفتخریم که بگوییم سخت افزار ما در آمستردام نیز مستقر است. در اینجا فقط چند مورد از دلایل وجود دارد را توضیح می‌دهیم.

راهنما دسترسی سریع
  Add a header to begin generating the table of contents

  1. منابع انرژی پایدار و تجدیدپذیر

  میزبانی شدن در آمستردام مزایای خود را دارد. هلند از نیروی باد و سایر منابع انرژی تجدیدپذیر فراوان استفاده می کند و ترکیب آن با Serverius به ما امکان می دهد تا حد امکان سبز نگه داریم. مراکز داده مقدار زیادی آب مصرف می کنند، به همین دلیل است که ما موظف هستیم که مصرف برق را با استفاده از منابع تجدیدپذیر جبران کنیم.

  2. بدون NSA یا MI5

  بله، درست است. اروپا برخی از آینده نگرترین قوانین را در مورد حفظ حریم خصوصی و غیره دارد که به این معنی است که این یک انتخاب محبوب برای افرادی است که نمی خواهند با سازمان های دولتی و قوانین مبهم سر و کار داشته باشند – به ویژه با توجه به فضای سیاسی فعلی. NSA و MI5 دلایل خوبی برای اینکه چرا نباید سایت خود را در ایالات متحده یا بریتانیا میزبانی کنید، هستند.

  3. بزرگترین تبادل کننده اینترنتی در جهان (AMX-IX)

  یکی دیگر از دلایل عالی برای میزبانی سایت خود در آمستردام این است که صرافی اینترنتی آمستردام (AMS-IX) بزرگترین در نوع خود در جهان است. تبادل کننده اینترنتی بزرگی که برای میزبان وب استفاده می‌کنید اساساً مانند جاده ای است که به خارج از شهر منتهی می شود و بهتر است از آزادراه شش خطه AMS-IX استفاده کنید تا جاده های خاکی برخی از ارائه دهندگان دیگر.

  4. در صورت نیاز می توانید از CDN استفاده کنید

  اروپا نسبتاً متمرکز است، به این معنی که شما معمولاً زمان بارگیری بسیار خوبی برای بازدیدکنندگان در سراسر جهان دارید. اگر این کافی نیست، می توانید با استفاده از یک شبکه تحویل محتوا (CDN) برای ارائه نسخه های ذخیره شده سایت خود در سایر نقاط جهان، عملکرد را بیشتر افزایش دهید. بهترین استراتژی معمولاً این است که مطمئن ترین سرور مبدا را انتخاب کنید زیرا این چیزی است که واقعاً بیشترین اهمیت را دارد. CDN قطعه کوچک اضافی است که مطمئن می شود سایت/برنامه سازمانی شما به سرعت در سراسر جهان اجرا می شود.

  5. تکنولوژی بهتر

  میزبان‌های اروپایی تمایل به سرمایه‌گذاری سنگین‌تری روی سخت‌افزار و خدمات مشتری دارند، به‌ویژه زمانی که با میزبان‌هایی در کشورهای کمتر شناخته شده مقایسه می‌شوند که در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کنند و این پس‌انداز را به مشتریان خود منتقل می‌کنند. اما برای افرادی که در مورد سایت خود جدی هستند، پرداخت حق بیمه منطقی تر است. پس از همه، شما همان چیزی را که برای آن پرداخت می کنید، دریافت می کنید!

  6. رقابت قوی

  ارائه دهندگان هاست زیادی در هلند به دلایل بالا وجود دارد، بنابراین استانداردها بالاتر هستند. هر چه رقابت بیشتر باشد، میزبان های وب بیشتری باید برای ارائه بهترین خدماتی که می توانند آماده باشند. ما در این رقابت پیشرفت می کنیم، و این مشتریان ما هستند که از پاداش آن بهره می برند.

  نتیجه

  اینها فقط دلایل اصلی میزبانی یک سایت در اروپا هستند، اما موارد دیگر بسیار زیاد است و اگر همه آنها را فهرست کنم، تمام روز اینجا خواهیم بود. حقیقت این است که هر وب سایتی متفاوت است و همه آنها نیازهای متفاوتی دارند و هاست اروپایی لزوما برای همه مناسب نیست.

  با این اوصاف، میزبانی اروپایی یک انتخاب خوب و همه جانبه بسیار خوب است، و به ویژه هلند دارای مزایای مناسبی است. به همین دلیل است که ما خود را در آنجا قرار می دهیم و به نظر می رسد مشتریان و مشتریان ما آن را تأیید می کنند.

  بنابراین اگر به دنبال VPS با کیفیت برتر هلندی هستید ، می‌توانید از صفحه سرور هلند لیست خدمات را برسی کنید! ما مشتاق کاری هستیم که انجام می‌دهیم و دوست داریم در مورد سرورها، سرعت و امنیت اطلاعات ما شما بیشتر اطلاعات کسب کنید. و اگر میزبانی دیاکو وب برای شما مناسب نیست، به شما خواهیم گفت. چه شرایط مناسبی نیاز دارید مگر؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *