سرور مجازی ایران

خرید سرور مجازی ایران برج میلاد

سرور مجازی ایران و از برج میلاد می تواند بهترین انتخاب برای داشتن بالاترین سرعت نتورک VPS در داخل ایران می باشد بنابراین یک راهکار مناسب برای داشتن یک سرور مجازی با کیفیت داخل ایران می باشد.
با توجه به وجود تحریم ها، با وجود اینکه VPS ایران از کیفیت بسیار بالایی در سخت افزار و پهنای باند اینترنت برخوردار است، اما شما نمی توانید از آن بعنوان سرور مجازی فارکس و یا سرور مجازی ترید استفاده کنید.

استفاده از هارد NVMe در سرور مجازی نامحدود ایران علاوه بر کیفیت بالا هارد حداکثر سرعت انتقال دیتا را برای سرور مجازی فراهم آورده است.

استفاده از سخت افزار روز HP به شما یک تجربه بی نظر از کیفیت را در سرور ایران نشان خواهد داد.

تحویل تمام VPS ایران به صورت خودکار بوده و در یک محیط ابری شما می توانید هر اقدامی را در سرور مجازی خود از نصب سیستم عامل تا خاموش و روشن و ریست و البته مشاهده منابع هر لحظه انجام دهید.

متفاوت از همه سرور های ابری ایران دیتاسنتر برج میلاد به صورت ویژه بر روی هارد NVMe ارائه می شود از سوی دیگر محدودیت ترافیکی برای ماشین وجود ندارد.

 پس ما موظف هستیم بهترین خدمات را به کاربران خود برای سرور ایران ارائه کنیم.

سرور ایران
سرور مجازی ایران برج میلاد

سرور مجازی ایران با ترافیک نامحدود

VPS-2

450هزار تومان / ماهیانه

VPS-4

550هزار تومان / ماهیانه

VPS-6

600هزار تومان / ماهیانه

VPS-8

700هزار تومان / ماهیانه

VPS-12

1 میلیون تومان /
ماهیانه

VPS-16

1،4میلیون تومان / ماهیانه

ویژگی‌های عمومی سرور مجازی ایران و دیتاسنتر برج میلاد

سایر لوکیشن های پیشنهادی

کلود ایران دیاکو وب در چه دیتاسنترهای میزبانی می شوند؟

سرورهای مجازی ایران در دیتاسنتر آسیاتک واقع در برج میلاد میزبانی می شوند. لازم به ذکر است که سرور مجازی برج میلاد یا همان VPS ایران که از دیتاسنتر برج میلاد استفاده می‌کند، یکی از بهترین برج‌های مخابراتی و ارتباطی کشور به حساب می‌آید.

چرا کلود سرور ایران بهتر است در تهران قرار داشته باشند؟ 

به لحاظ استاندارد دیتاسنتر های تهران کیفیت بهتری ارائه می کنند تا این لحظه و نیز به دلیل مرکزیت و تجمع نتورکی همه دیتاسنتر ها و شرکت های بزرگ در تهران ارتباط داخل شبکه بهتری می توان از سرور به کاربر و یا دیگر سرور ها دریافت کرد، قرارگیری سرورهای مجازی ایران در تهران، مزایایی مناسب تری به همراه خواهد داشت.

ویژگی‌های سرور ایران دیاکو وب چیست؟

به لحاظ مزایای سروری باید گفت که سرور مجازی ایران دیاکو وب به لحاظ سخت‌افزاری با بهترین تکنولوژی و تجهیزات روز دنیا همراه بوده و از منظر نرم‌افزاری نیز کاملا پیشرفته هستند. امکانات دیاکو وب در بخش نصب و راه‌اندازی خودکار و استفاده از فقط هارد NVMe و منابع 100% اختصاصی و پشتیبانی شبانه‌روزی در تمام ایام سال، از سایر ویژگی‌های VPS ایران دیاکو وب است. به این ترتیب با خرید وی پی اس ایران از دیاکو وب، بهترین سخت‌افزار و تیم پشتیبانی در برترین سطح خدمات و پشتیبانی را تجربه خواهید کرد.

سیستم عامل قابل نصب در ایران کدامند؟

انواع سیستم عامل های ویندوزی و لینوکسی قابل نصب هستند. به طور مثال در سرور ایران، امکان نصب سیستم‌ عامل های از خانواده لینوکس Ubuntu, CentOS و Debian وجود دارد. همین طور سیستم‌های عامل های ویندوزی شامل Windows Server 2012، Windows Server 2019، Windows Server 2022  برای سرور ایران ویندوز قابل نصب خواهند بود.

تفاوت VPS لینوکس و ویندوز در چیست؟

در حقیقت تفاوت قابل اعتنایی میان سرور مجازی ایران لینوکس و ویندوز نیست، اما باید دید که به لحاظ کاربری کدام یک از این سیستم عامل ها برای شما کارایی دارند. از این جهت می‌توانید پیش از خرید و نصب، از مشاوران دیاکو وب در این خصوص راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

کاربردهای سرور ابری ایران چیست؟

ماشین مجازی ایران برای کسب و کارهای آنلاین، فروشگاه‌های اینترنتی، مراکز آماری و دیتا، شرکت‌های نرم‌افزاری و به طور کلی وب سایت‌هایی که ترافیک روزانه بالا و سرعت و کیفیت داخل ایران را نیاز دارند، کارایی خواهد داشت. می توانید از اینجا کنترل پنل ابری سرور را مشاهده کنید.

کنترل پنل ایران

پنل سرورهای مجازی تحت وب بوده و کاربر امکان  نصب سیستم عامل، روشن و خاموش کردن سرور و یا مشاهده منابع سرویس و یا دسترسی به مانیتور سرور به صورت مستقیم خواهد داشت.

قیمت سرور ایران چطور محاسبه می‌شود.

قیمت وی پی اس ایران با توجه به انتخاب پلن‌های آن، تا حدودی متفاوت بوده و در قیاس کلی با سایر سرورهای مجازی، در رده مناسب و مقرون به صرفه‌ای قرار دارد.

هر دو سیستم عامل ویندوز و لینوکس، قابل انتخاب در سرورهای مجازی ایران هستند.

کنترل پنل‌ سی پنل و دایرکت ادمین و پلسک و دیگر کنترل پنل ها در سیستم عامل های   لینوکس و ویندوز در سرورهای مجازی ایران قابل راه اندازی می باشند.

با توجه به اینکه سرعت شبکه داخل کشور از سرعت بالایی برای کاربران برخوردار هست سرور آسیاتک علاوه پایداری بالا و البته برای برگزاری کلاس‌های آنلاین و رویدادهای مجازی کاملا مناسب و توصیه شده هستند.

حجم مصرفی در سرور ایران نامحدود هست اما با شرایطی که خلاف قوانین نباشد که در قوانین سایت توضیح داده شده است که یک از کارهای ممنوع برای داشتن ترافیک نامحدود عدم راه اندازی دانلود سنتر, و دانلود و آپلود فایل  و یا تورنت می باشد.

‫5/5 ‏‫(3 نظر)‬