درباره دیاکو وب​

دیاکو وب از سال 2013 برند رسمی شرکت دیاکو تجارت نوین آسیا فعالیت رسمی در خود را در بازار ایران آغاز کرد و استفاده از بهترین ابزارهای روز مجازی سازی و میزبانی وب خدمات میزبانی ابری، شایسته مردم ایران زمین به هم وطنان خود ارائه داده است.

چرا اسم ما شد دیاکو وب؟ از آنجایی که علاقه زیادی به تمدن باستانی و کهن فارسی داریم تصمیم گرفتیم نامی زیبا و برای برند خودمان انتخاب کنید و این اسم زیبا که نام بنیانگذار و نخستین شاه ماد است را انتخاب کنیم، و با قرار دادن کلمه “وب” در کنار این نام بزرگ تصمیم گرفتیم خدماتی ارزنده‌ای در حوضه وب و میزبانی به ایرانیان ارائه کنیم و اینطور شد که ما شدیم دیاکو وب و از سال 2013 در کنار شما بوده ایم و خواهیم بود.

021-9130-1515

info@diakoweb.com

صاحب امتیاز دامنه دیاکو وب با مسئولیت مستقیم جناب آقای میثم صادقی و تمام قرارداد های بانکی و نماد الکترونیک تحت مسئولیت ایشان می باشد.

ما به تمام کاربران خود تضمین های لازم در چهار چوب قوانین که قید شده است اعلام می کنیم و تعهد می دهیم هیچ زمان بر حسب هر اتفاقی کاربران خود را رها نخواهیم کرد.

شرکت تجارت نوین آسیا به شماره ثبت: 43652  

در صورت نیاز به حضور در دفتر برای امور امضاء قرار داد و مشاوره حضوری با گرفتن وقت قبلی از طریق تیکت و یا شماره تماس دفتر می توانید مستقیما با مدیریت با وقت قبلی دیدار کنید.

برندهای که به دیاکو وب اعتماد دارند