دفتر ایران : 02128428292 | دفتر اروپا : 0037282873018

درباره ما

شرکت دیاکو تجارت نوین آسیا به شماره ثبت: 43652 با مدیریت و پشتوانه سابقه 9 ساله در زمینه تجارت الکترونیک و فعالیت مدیریت خود در زمینه های مختلف موفقیت های چشم گیری کسب نمونده از از جمله آنها می توان به سایت های Cpc که از 9 سال قبل شروع به فعالیت و موفقیت چشمگیری رسید و در پی آن سایت های مختلف ایجاد و در زمان و بسته به نیاز بازار رشد و موفقیت خود را کسب کرده اند و آخرین سایت های این شرکت می توان به سرور 777 و سپاکو و وب سایت اصلی شرکت که یک سایت غیر فارسی زبان برای ارائه خدمات هاستیگ بوده و مشتریان غیر ایرانی دارد اشاره کرد.
دیاکو تجارت نوین آسیا

دفتر مرکزی دیاکو وب طالقانی – نبش علم الهدی ساختمان پارس طبقه 3

021-2842-8292

info@diakoweb.com

http://www.diakoweb.com

این شرکت با توجه به سابقه فعالیت در زمینه میزبانی وب تاکنون توانسته 3 برند محبوب به بازار بیاورد و این بار تصمیم گرفته شده علاوه بر کسب و کار مشتریان غیر ایرانی اقدام به جذب کاربران داخل کشور نیز کنیم از این رو اعلام شروع خدمات خود که شامل : هاست,سرور مجازی,سرور اختصاصی,تامین امینیت سرور,کلوکیشن,طراحی و برنامه نویسی وب سایت های تحت وب می کنیم.

ما به تمام کاربران خود تضمین های لازم در چهار چوب قوانین که قید شده است اعلام می کنیم و تعهد می دهیم هیچ زمان بر حسب هر اتفاقی کاربران خود را رها نخواهیم کرد.

شرکت تجارت نوین آسیا به شماره ثبت: 43652  یک شرکت تجاری می باشد که دفتر واقع در اهواز بوده اما لازم به ذکر هست دفتر واقع در اهواز فقط برای امضاء قرار داد های تجاری و بزرگ می باشد و پذیرای کاربران هاست و پشتیبانی حضوری و یا بازدید کاربران برای امور هاستینگ نمی باشد.

در صورت نیاز به حضور در دفتر برای امور امضاء قرار داد و مشاوره حضوری با تایین وقت قبلی از طریق تیکت و یا شماره تماس دفتر می توانید مستقیما با مدیریت با وقت قبلی دیدار کنید.

چرا انتخاب دیاکو وب

بیش از 9 سال سابقه فعالیت در تجارت الکترونیک و تجربه مدیریت شرکت می تواند بهترین راهنما شما برای پیمودن راه رشد و دست یابی به جایگاه مناسب در این صنعت دانست.

مشتری مداری

تمام سرویس های شرکت تا جای ممکن سعی شده بر حسب نیاز کاربران و با کمترین هزینه ها و بالاترین کیفیت جهت رضایت فنی و مالی کاربران تنظیم شده که بالاترین سطح رضایت کاربران داشته باشیم

کاربران ما

کاربران ما خود بهترین نشانه سطح کیفیت سرویس ها ما می باشد که با برسی مشتریان ما درخواهید یافت یک حرفه ای می تواند بهترین ها در ضمینه شفلی خود پیدا کند

کار بدون وقفه

تمامی سرویس ها و سرور دارای پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته در 365 روز سال هستند و همیشه پشتیبان برای رفع مشکلات احتمالی شما در دسترس شما می باشد