شرکت دیاکو تجارت نوین آسیا به شماره ثبت: 43652 با مدیریت و پشتوانه سابقه 9 ساله در زمینه تجارت الکترونیک و فعالیت مدیریت خود در زمینه های مختلف موفقیت های چشم گیری کسب نمونده از از جمله آنها می توان به سایت های Cpc که از 9 سال قبل شروع به فعالیت و موفقیت چشمگیری رسید و در پی آن سایت های مختلف ایجاد و در زمان و بسته به نیاز بازار رشد و موفقیت خود را کسب کرده اند و آخرین سایت های این شرکت می توان به سرور 777 و سپاکو و وب سایت اصلی شرکت که یک سایت غیر فارسی زبان برای ارائه خدمات هاستیگ بوده و مشتریان غیر ایرانی دارد اشاره کرد.
دیاکو تجارت نوین آسیا
دفتر مرکزی دیاکو وب طالقانی – نبش علم الهدی ساختمان پارس طبقه 3

021-2842-8292

info@diakoweb.com

خانه

شرکت تحت مسئولیت و مدیریت جناب آقای میثم صادقی می باشد.

این شرکت با توجه به سابقه فعالیت در زمینه میزبانی وب تاکنون توانسته 3 برند محبوب به بازار بیاورد و این بار تصمیم گرفته شده علاوه بر کسب و کار مشتریان غیر ایرانی اقدام به جذب کاربران داخل کشور نیز کنیم از این رو اعلام شروع خدمات خود که شامل : هاست,سرور مجازی,سرور اختصاصی,تامین امینیت سرور,کلوکیشن,طراحی و برنامه نویسی وب سایت های تحت وب می کنیم.
ما به تمام کاربران خود تضمین های لازم در چهار چوب قوانین که قید شده است اعلام می کنیم و تعهد می دهیم هیچ زمان بر حسب هر اتفاقی کاربران خود را رها نخواهیم کرد.

شرکت تجارت نوین آسیا به شماره ثبت: 43652 یک شرکت تجاری می باشد که دفتر واقع در اهواز بوده اما لازم به ذکر هست دفتر واقع در اهواز فقط برای امضاء قرار داد های تجاری  می باشد و پذیرای کاربران هاست و پشتیبانی حضوری و یا بازدید کاربران برای امور هاستینگ نمی باشد.

در صورت نیاز به حضور در دفتر برای امور امضاء قرار داد و مشاوره حضوری با گرفتن وقت قبلی از طریق تیکت و یا شماره تماس دفتر می توانید مستقیما با مدیریت با وقت قبلی دیدار کنید.

برندهای که به دیاکو وب اعتماد دارند