سرور مجازی دایرکت ادمین

خرید سرور مجازی DirectAdmin و vps دایرکت ادمین با تحویل آنی

سرور دایرکت ادمین و خرید سرور مجازی DirectAdmin راه حل یکی از مشکلات اساسی برای یک وب مستر که می خواهد وب سایت و یا نرم افزار های خود را در سرور مجازی به صورت اختصاصی نگهداری کند، مشکل مدیریت سرور می باشد که روزانه زمان زیادی را از مدیر سایت خواهد گرفت، ما برای شما سرورتان را نصب، بهینه سازی و مدیریت کامل می کنیم تا با خیال آسوده به تجارت خود بپردازید و همچنین به صورت دوره ای عملیات هایی در سرور شما، در جهت بهینه سازی و یا آپدیت های امنیتی انجام می شود.

کلیه پلان های زیر دارای لایسنس دایرکت ادمین اورجینال می باشند و با توجه به نیاز های شما و تعداد بازدید و نوع کاربرد سرور نصب و مدیریت خواهند شد و شما هیچ گونه هزینه اضافه برای مدیریت سرور  و لایسنس نخواهید داشت.

خرید سرور مجازی دایرکت ادمین

VPS-DA-4

450هزار تومان / ماهیانه

VPS-DA-6

600هزار تومان / ماهیانه

VPS-DA-8

800هزار تومان / ماهیانه

VPS-DA-12

1میلیون تومان / ماهیانه

VPS-DA-16

1,4میلیون تومان / ماهیانه

ویژگی سرورهای دایرکت ادمین

دایرکت ادمین چیست؟

اگر بخواهیم از یک یا چند وب سایت بدون نیاز به دستورات لینوکسی و بدون دانش فنی خاص توسط محیط گرافیکی مدیریت کنیم نیاز به کنترل پنلی داریم که تمامی امور را به صورت خودکار توسط محیط گرافیکی برای ما انجام دهید که یکی از کنترل پنل های محبوب دایرکت ادمین است که از طریق آن مدیریت بر هاست، میسر و ساده می‌‍شود. کنترل پنل خوب و جایگزین ارزان قیمت ولی با کیفیت و امنیت بالا در مقابل سی پنل هست.

ویژگی‌های DirectAdmin

کنترل پنل دایرکت ادمین محیط کاربری بسیار ساده‌ای داشته و مدیریت آن برای افراد بسیار روان خواهد بود. همین طور کنترل پنل دارای لیست کاری خودکار بوده و پایداری کامل دارد. به علاوه سرعت دایرکت ادمین نیز قابل توجه بوده و از این جهت آن را به یکی از بهترین کنترل پنل‌ها تبدیل می‌سازد.

مهم‌تر از همه این که شما می‌توانید از دایرکت ادمین بر روی هر دو سرور مجازی و اختصاصی با یک قیمت استفاده کنید.

سرورهای ابری مجازی دایرکت ادمین

سرورهای مجازی با پلت فرم دایرکت ادمین دارای سرعت و پایداری شبکه عالی بوده و مدیریت پنل در آن با وجود دایرکت ادمین، با راحتی بسیاری همراه خواهد بود. بک آپ گیری، آپتایم 100 درصد و … نیز از سایر ویژگیهای آن هستند. کنترل پنل سرورهای مجازی دایرکت ادمین دارای هزینه لایسنس بسیار پایین بوده و مسائل مربوط به تحریم نیز در خصوص آن ایجاد مشکل نخواهند کرد.

سوالات متداول

بله، پاسخ مثبت است. امکان بک آپ گیری در این سرورهای مجازی که کنترل پنل دایرکت ادمین به صورت دیفالت فعال دارند به صورت خودکار وجود خواهد داشت.

پاسخ مثبت است، پشتیبانی دیاکو وب برای سرور مجازی دایرکت ادمین به صورت فول منیج برقرار خواهد بود.

‫5/5 ‫(1 نظر)