سرور مجازی

خرید سرور مجازی ارزان با تحویل خودکار و منابع اختصاصی

سرور مجازی دیاکو وب از کشور ایران, آلمان, فرانسه، فنلاند، هلند و ترکیه به صورت سرور لینوکس و سرور ویندوز ارائه می‌شود.

تمامی سرویس و دیاکو وب دارای منابع اختصاصی و دارای هسته کاملا اختصاصی و ایزوله هستند. شما می‌توانید با خرید سرور مجازی دیاکو وب در یک محیط ابری و با چند کلیک سرویستان را ارتقا دهید.

همچنین تمامی سرویس و سرورهای مجازی به صورت IaaS ارائه می شوند، شما مدیریت کامل بر ماشین خود دارید و بدون نیاز به پشتیبانی میتوانید سیستم عامل سرور مجازیتان را نصب یا حذف کنید.

در تمامی سرویس‌ها حداکثر ساده بودن استفاده از کنتل پنل و نیز امنیت سرویس خواهید داشت.

شما با خرید سرور مجازی دیاکو وب که به صورت تحویل خودکار می‌باشد به صورت ۲۴ ساعته تیم پشتیبانی دیاکو وب در تمامی ساعات و در لحظات شبانه روز در کنار خود خواهید داشت.

ویژگی‌های برجسته وی پی اس دیاکو وب

بهترین پایداری شبکه

حداکثر آپتایم​

همیشه سرور در دسترس شما خواهد بود بدون قطعی و کندی با حداکثر سرعت​

سرور با هارد NVMe

حداکثر سرعت

استفاده از هارد NVMe با سرعت بسیار بالا در تمام زیرساخت برای داشتن بهترین کیفیت

امنیت بالا دفع حملات سرور

جلوگیری از حملات

جلوگیری از حملات مختلف به سرور، با استفاده از فایروال سخت افزاری

ارتقاء خودکار سرور

مقیاس پذیری بالا

به صورت خودکار می توانید منابع ماشین مجازی را هر زمانی افزایش دهید

تحویل خودکار سرور

نصب و راه اندازی رایگان

همه خدمات ابری به صورت مدیریت اولیه رایگان در صورت درخواست ارائه می شوند

کنترل پنل مدیریت سرور مجازی

کنترل پنل مدیریت کاربر

مدیریت کامل سرویس توسط کاربر، ریبوت، خاموش روشن، نصب سیستم عامل و...

چرا خرید VPS بهترین انتخاب است؟

اگر چه بیشتر دارندگان وب سایت‌ها از سرویس‌های هاست اشتراکی استفاده می‌کنند، اما خدمات VPS به عنوان بهترین انتخاب برای سایت‌های با بازدید و حجم اطلاعات بالا پیشنهاد می‌شود. زمانی که قصد دارید در وب سایت بزرگ به تخصصی و حرفه‌ای داشته باشید، استفاده از هاست اشتراکی پاسخ گویی نیاز شما نمی‌باشد، در این مرحله بهترین گزینه خرید VPS می‌باشد که بتواند نیازهای ما را برآورده کند و همچنین هزینه‌ها را به میزان حداقل نگهداری کند.

یکی دیگه از دلایل که استفاده از VPS را توجیه میکند: سرعت بالا، مدیریت کامل توسط کاربر، امنیت به مراتب بالاتر نسبت به دیگر سرویس‌های اشتراکی و سایر مزایا که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

سرور

سرور مجازی یا VPS چیست؟

وی پی اس یا VPS دارای منابعی است که توسط مجازی ساز به شکل ماشین مجازی با منابع دلخواه در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

مدیریت وی پی اس در دست کاربر می‌باشد، در زمان مورد نیاز می‌توانید به سرعت منابع VPS را در جهت بهبود عملکرد افزایش دهد.

شما می‌توانید وی پی اس را از کشورهای مختلف چون فرانسه، آلمان، هلند، فنلاند، ایران خریداری کنید. این سرورها در ماهیت و امکانات کلی مشابه هستند، اما در برخی ویژگی‌های جزئی و سرعت تفاوت‌هایی دارند.

زمانی که به یک IP ثابت از یک کشور دیگر برای فعالیت خود در بازار ارز دیجیتال و فارکس نیاز دارید، VPS بهترین انتخاب است.

مقیاس پذیری سرور

چیزی که در خصوص سرورهای مجازی بسیار قابل توجه می‌نماید، عملکرد قابل اطمینان این سرورها است.

VPS دارای سطح عملکرد بالا می‌باشد و منابع زیادی ماشین در اختیار دارد. اگر در زمانی که نیاز به منابع بالاتر باشد می‌توانید منابع پردازشی، ذخیره سازی را خودکار افزایش دهید و منابع متناسب به نیاز ارتقاء دهید.

ارتقاء خودکار سرور
سرویس منعطف
کنترل پنل سرور مجازی
پنل سرور

کنترل پنل ابری

یک سرور ابری دارای کنترل پنل کامل مدیریتی می‌باشد. این امکان دارید که میزان مصرف منابع سرور به صورت لحظه مشاهده کنید.

می‌توانید تغییرات دلخواه خودتان اعمال کنید. سیستم عامل را تغییر دهید و یا سرور برای مدتی خاموش کنید و یا ریبوت کنید.

این چیزی است که اغلب اوقات و بیشتر افراد در سرویس‌های قدیمی و از رده خارج از آن بی‌بهره هستند.

سرور لینوکس

سیستم عامل‌های متن باز خانواده لینوکس مجبوبیت خوبی در بین فعالان دنیای فناوری دارد. چند سال گذشته اعتماد کاربران زیادی به خوبی جلب کند.

سرویس سرور لینوکس را می توانید با نسخه های متفاوت داشته باشید، پرطرفدارترین نسخه‌ها می توان به CentOS و Ubuntu اشاره کرد. فقط با چند کلیک می توانید لینوکس را در وی پی اس خودتان نصب کنید.

لینوکس
وی پی اس لینوکس
ویندوز
سرور ویندوز

سرور ویندوز

یار قدیمی و محبوب همه سیستم عامل‌های خانواده ویندوز است که آنها را می توان به چند نسخه اصلی دسته بندی کرد، ولی به طور کلی یک نسخه مربوط به سیستم‌های دسکتاپ برای کامپیوتر معمولی و نسخه سرور که برای اهداف خاص است اشاره کرد و به دیگر نسخه‌ها مانند ورژن دیتاسنتر نمی پردازیم.

برسی امنیت ماشین​

همان طور که گفتیم میزان امنیت سرور مجازی به دلیل هسته و کرنل اختصاصی سیستم عامل بسیار بالا است.

میزان عملکرد شخصی شما در سرور بر امنیت آن تاثیر مستقیم خواهد داشت، در نتیجه باید بسیار مواظب اموری که انجام می‌دهید باشید.

به طور مثال باید حتما کلمه عبور مناسب که عبارت‌هایی مطمئن و غیرقابل حدس شامل حروف، اعداد، و علامت ها باشد برای آن‌ انتخاب کنید.

همچنین فعال سازی فایروال از اهمیت زیادی برخوردار است که به صورت پیش فرض در تمام سرور های ما فعال می‌باشد.

همچنین جلوگیری از ورود پورت‌های که مورد استفاده نیستند در سرور برای حفظ امنیت شبکه بسیار ضروری است.

امنیت بالا دفع حملات سرور

مزیت‌های سرورهای مجازی دیاکو وب

سرور مجازی برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که به دنبال راه‌اندازی یک وب سایت با سطح ترافیک متوسط تا زیاد هستند و هاست اشتراکی پاسخ گوی نیاز آنها نیست. و یا افرادی که نیاز به IP اختصاصی دارند. یک وی پی اس مطمئن انتخاب اقتصادی نسبت به سرور اختصاصی می‌باشد.

آپتایم و کیفیت شبکه

برای آن که بتوانید کیفیت سرور انتخابی خود را به درستی بررسی کرده و از سطح ایده‌آل آن اطمینان پیدا کنید باید موارد فنی در نظر بگیرید. همیشه یک شبکه ممکن است در طولانی مدت یا کوتاه مدت دچار مشکلاتی شود.

ولی در سرورهای مجازی دیاکو وب به دلیل اینکه تمام فایروال‌ها دارای HA هستند و نتورک متصل نیز به صورت حداکثر پایداری متصل می باشد. بنابراین آپتایم شبکه و مشکلات کیفیتی و قطعی‌های لحظه آسوده هستید، شبکه در بالاترین سطح ممکن 99.99% تضمین دسترسی دارد.

فضای پشتیبانی رایگان

فضای پشتیبانی رایگان از دیگر مزایای سرورهای مجازی دیاکو وب محسوب می‌شود و این برای آن دسته از کاربران دنیای وب که قصد توسعه فعالیت وب سایت خود را دارند، یک امتیاز عالی به حساب می‌آید. به کاربر دسترسی FTP برای اتصال به فضای پشتیبان گیری رایگان ارائه می‌شود. البته در نظر داشته باشید که تا زمان در اختیار داشتن سرویس، حق استفاده از این فضای پشتیبانی رایگان را خواهید داشت. دیاکو وب، به جهت تامین رضایت حداکثری مشتریان خود، فضای پشتیبانی در دیتاسنتر سرویس‌های خود را به کاربران ارائه می‌کند.

قیمت منصفانه

ما در دیاکو وب تلاش کرده ایم خدمات سرور مجازی را منصفانه‌ترین حالت قیمت گزاری کنیم.همچنین تمام تلاش خود را می کنیم تا با حفظ حداکثر کیفیت خدمات، حداقل قیمت خرید VPS را به شما ارائه دهیم.

هارد NVMe که همان نوع جدید SSD می‌باشد، با این حالت که رابط ارتباطی و سرعت تبادل اطلاعات در هارد به شکل چشم گیری به میزان 8 برابر و دربعضی نسخه‌ها هارد بیشتر شده است، از این بابت افزایش سرعت هارد که بخش مهمی از سرعت و توانایی سرور مجازی تشکیل می‌هد تاثیر زیادی در کیفیت وی‌پی‌اس دارد.

در دیاکو وب راه اندازی سرور مجازی به صورت خودکار در سیستم ابری  انجام می‌شود و کاربر می‌تواند سیستم عامل خود را در صورت نیاز تغییر دهد.

برای انتخاب بهترین سرور مجازی، لازم است که به محل قرارگیری دیتاسنتر و سخت افزار سرور مجازی ارائه شده و نیز مشخصات پنل مدیریت سرور مجازی توجه کرد و انتخاب مناسبی را با توجه به نیاز کاری انجام دهیم.

آن دسته از کاربران دنیای وب که منابع هاست را برای وب سایت یا هر شکلی از فعالیت آنلاین خود مناسب نمی‌بینند و نیاز به گستردگی و منابع بیشتری دارند، و یا اینکه اصلا نرم افزار و نوع کاربرد آنها ارتباطی با هاست ندارد و نیاز به سیستم عامل و مدیریت خاص خود هستند، VPS را گزینه مناسبی خواهند یافت.

پاسخ مثبت است. ماهیت سرورهای مجازی، ارائه هارد اختصاصی است. و همچنین پردازشگر و حافظه رم نیز اختصاصی خواهند بود.

خیر، تقریبا می‌توان گفت که با همان سطح از دانش مدیریت هاست، تنظیمات در سرورهای مجازی نیز پیش خواهد رفت.

همه خدمات سرور مجازی دیاکو وب تحویل خودکار می‌باشند و بلافاصله بعد از خرید تحویل می‌شوند.