سرور اختصاصی

سرور اختصاصی از ایران و اروپا با پشتشیانی 24 ساعته دیاکو وب به همراه ارائه بهترین خدمات مشاوره قبل از خرید سرور که در نتیجه موجب انتخاب بهترین مشخصات سرویس شود.

بهترین کیفیت سخت افزاری و زیرساختی. بنابراین از بهترین دیتانسنترهای معتبر با استاندارد جهانی تمام سرورهای اختصاصی با بالاترین کیفیت ارائه می شود که نتیجه تمام خدمات میزبانی اختصاصی را از نظر کیفیت و پایداری تضمین خواهیم کرد.

خدمات سرور اختصاصی ایران و اروپا از دیتاسنتر هتزنر آلمان، برج میلاد تهران و OVH فرانسه که همه دیتاسنترها دارای فایروال سخت افزاری که در نتیجه از حملات مختلف لایه 4 به خوبی جلوگیری میکنند و نیز دارای بک آپ برق گسترده و بک آپ های نتورکی از تامین کننده مختلف معتبر می باشند بنابراین حداکثر پایداری کل زیرساخت و شبکه تضمین میکنند.

سرور آلمان

خرید سرور اختصاصی آلمان از اقتصادی ترین دیتاسنتر اروپا میباشد، دیتاسنتر هتزنر با پینگ مناسب به ایران و داشتن سخت افزار و شبکه با کیفیت انتخاب خوبی برای میزبانی اختصاصی می باشد، بنابراین اگر نیاز به یک سرور ارزان و بسیار با کیفیت در اروپا هستید این دیتاسنتر به شما پیشنهاد میکنیم و علاوه بر این برای کاربرد ارائه سرور مجازی آلمان بسیار عالی میباشد.

سرور آلمان

سرور فرانسه

ارائه سرویس اختصاصی از فرانسه از دیتاسنتر معتبر OVH که یک دیتاسنتر پیشرو در امر میزبانی اختصاصی و اشتراکی در اروپا از نظر تکنولوژی میباشد، در نتیجه این دیتاسنتر یک انتخاب برای کاربران سطح حرفه ای میباشد که تمایل دارند میزبانشان دارای فایروال قدتمند جلوگیری از حملات باشد.

و نیز همه موارد مدیریتی سرور به صورت خودکار و اتومایسون باشد، در این دیتاسنتر مانیتورنگ خودکار وجود دارد که حتی اگر سرور شما با مشکل سخت افزاری مواجه شود پشتیبانی دیتاسنتر به محض مشاهده قطع شدن سرویس عملیات برسی و رفع مشکل شروع خواهند کرد بدون آنکه شما نیاز به تماس داشته باشد و بخواهید منتظر بماند سریعا در چند دقیقه روند برسی شروع خواهد شد.

فرانسه

برندهای که به دیاکو وب اعتماد دارند

‫5/5 ‏‫(2 نظر)‬