سرور اختصاصی

Dedicated server

سرور اختصاصی از ایران و اروپا با پشتشیانی 24 ساعته دیاکو وب  و ارائه بهترین خدمات مشاوره برای انتخاب بهترین سرور اختصاصی به صورت رایگان برای تمام کاربران.

سرور اختصاصی دیاکو وب از دیتاسنترهای معتبر دارای استانداردهای بالا جهانی از نظر امنیت و کیفیت زیرساختی فقط ارائه خواهند شد و همه از اینکه وضعیت کیفیت و آپتایم سرور و سخت افزار چگونه باشد می تواند آسوده باشد.

سرور اختصاصی ایران و اروپا از دیتاسنتر هتزنر و برج میلاد و ovh فرانسه که همه دیتاسنتر ها دارای فایروال سخت افزاری دارای بک آپ برق و بک آپ های نتورکی از تامین کننده مختلف معتبر می باشند.

سرور اختصاصی آلمان

سرور اختصاصی آلمان با پینگ مناسب به ایران و با وجود قیمت مناسب سرویس ها بسیار سخت افزار و شبکه با کیفیت و پایداری به کاربرهای سرورهای خود ارائه می‌کند, و نیز یک پشتیبانی عالی با سرعت پاسخ دهی مناسب دارد.

سرور آلمان

سرور اختصاصی فرانسه

سرور اختصاصی فرانسه را می‌توان یک گزینه حرفه‌ای برای خریداری سرور اختصاصی در نظر گرفت, با وجود شبکه بسیار قدرتمند و در چندین دیتاسنتر داخل و خارج از فرانسه و نیز وجود یک فایروال قوی و دقیق که جلوگیری میکند از خیلی از حملات به سرور می‌تواند یک راهکار نهایی برای کاربر هایی باشد که سرور آنها با حملات مختلف دیداس رو به رو هست.

فرانسه

برندهای که به دیاکو وب اعتماد دارند