3 دلیل که چرا سرور مدیریت شده یک انتخاب هوشمندانه برای مشاغل است

به احتمال زیاد شما یک وب سایت یا صاحب کسب و کار هستید که به هاست قدرتمندتری نیاز دارد، مانند سرور مجازی، اختصاصی یا سرور ابری. شاید سایت شما رشد کرده باشد، شاید میزبان قدیمی شما را به دلیل استفاده بسیار بالا از منابع شما را اخراج کرده است. بدتر از آن، میزبانی جدید پیچیده است و شما در مورد اینکه چه کاری باید انجام دهید سردرگم هستید. نیاز به کمک دارید حتما!

اگر این به نظر شما درست می رسد، پس شما یک کاندیدای ایده آل برای داشتن خدمات مدیریت شده هستید.

ارائه دهنده سرور مدیریت شده شما عملیات روزانه محیط میزبانی شما را انجام می دهد و شما منحصراً روی تجارت خود تمرکز می کنید.

چرا میزبانی مدیریت شده برای تجارت هوشمند است؟

1. زمان شما بیش از حد ارزشمند است

هر دقیقه ای که برای مدیریت یک سرور تلف می کنید، زمانی است که از مدیریت کسب و کار شما ربوده شده است.

مثال ساده:
سایت شما سریع کار نمی کند، نگران امنیت سرور هستید، شما مطمئن چه کاری باید انجام دهید.

آیا ترجیح می دهید یک تیکت پشتیبانی باز کنید و از پشتیبان فنی ما کمک بخواهید (برای مشکلی که حداکثر 5 دقیقه طول می کشد)؟

یا آیا ترجیح می دهید ساعت ها را صرف تشخیص مشکل خود کنید (بدون هیچ تضمینی برای رفع آن)؟

اکثر متخصصان می دانند که وظایف را محول کنند. شما مسائل فنی را به یک تکنسین فناوری واگذار می کنید و روی کارهای مهم خود تمرکز می کنید.

2. دانش فنی دیگر مورد نیاز نیست

مدیریت سرور آسان به نظر می رسد، فقط برخی از راهنماهای Google را دنبال کنید، درست است؟

اما به این راحتی هم نیست.

ممکن است یک ایده کلی داشته باشید که سرورها چگونه کار می کنند. شاید حتی چگونه سرور خود را در زمان جدید راه اندازی و نصب نرم افزار معمولی را انجام دهید و میزبانی سایت ها را شروع کنید. اما در نهایت مشکلات پیش خواهد آمد. و شما گیر خواهید کرد یا بدتر قربانی حملات مختلف خواهید شد.

این را از خود بپرسید:

چگونه می‌توانید با خوشه‌بندی DNS، سوء استفاده‌های PHP، خرابی MySQL، افزایش سرعت پاسخ دهی سرور، به‌روزرسانی‌های معیوب سرور، قفل‌های تصادفی فایروال، هرزنامه‌ها، بهینه سازی سرعت سرور برای بات گوگل، تجزیه و تحلیل تنظیم عملکرد یا حتی یک خرابی ساده سرور مدیریت کنید؟

شما هرگز با حجم سناریوهایی که ارائه دهنده خدمات میزبانی مدیریت شده شما انجام می دهد سر و کار نخواهید داشت. ارائه دهندگان میزبانی مدیریت شده بر روی هزاران تیکت مختلف در سال کار می کنند.

آنها احتمالاً قبلاً مشکل شما را دیده اند و می توانند به سرعت آن را حل کنند. اجازه دهید کسی که تجربه فنی که قبلا به دست آمده و بهترین راه حل برای مشکل شما دارد، دست به کار شود.

آدم عاقل به تجربه متخصصان تکیه می‌کند!

3. مقرون به صرفه

یک افسانه رایج این است که میزبانی مدیریت شده هزینه بیشتری خواهد داشت.

اما واقعا اینطور نیست.

هنگامی که “هزینه های پنهان” یک سرور مدیریت نشده را در نظر بگیرید (مثلاً: استخدام پشتیبان فنی)، تفاوت چندانی با هم ندارد. و این احتمال وجود دارد که در برخی مواقع، مجبور شوید یک ادمین متخصص را برای انجام کارهای پیچیده ای استخدام کنید که توسط یک ارائه دهنده میزبانی مدیریت شده پوشش داده شده است.

توجه داشته باشید متخصص فنی مستقل برای رفع هر مشکل جدید هزینه بسیار بیشتر از یک هاست مدیریت شده هزینه می‌گیرند!

دیاکو وب = کارشناس میزبانی مدیریت شده شما

با اجازه دادن به دیاکو وب برای مدیریت سرورهای خود، در زمان صرفه جویی می کنید، استرس را کاهش می دهید و آرامش خاطر را به دست خواهید آورد.

ما می خواهیم شما در کسب و کار خود موفق باشید. توجه خود را روی مشتریان خود متمرکز کنید.

دیاکو وب در کمتر از 30 دقیقه به بلیط های پشتیبانی شما پاسخ می دهد و مشکلات را به صورت روزانه حل می‌کند. ما با مشاغل کوچک، متوسط و بزرگ کار می‌کنیم و تجربه ریشه ای در میزبانی سازمانی و بزرگ داریم که از سال 2012 همه روزه در حال انجام هستیم باز می‌گردد.

امروز هوشمندانه تصمیم بگیرید. با ما تماس بگیرید. این یکی از بهترین تصمیماتی خواهد بود که تا به حال گرفته اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *