دفتر ایران : 02128428292 | دفتر اروپا : 0037282873018

خدمات ارائه شده توسط دیاکو وب بسیار گسترده و فراتر از خدمات تحت وب بوده که به خدمات معمول اشاره می شود.

میزبانی وب هاستینگ داخل و خارج از ایران به صورت کلوکیشن در داخل و اجاره و کلوکیشن خارج از ایران.

میزبانی وب سرور مجازی برای رفع نیاز کاربران حرفه ای آگاه به مدیریت سیستم عامل خود که نیاز به منابع اختصاصی و کنترل شده و یا نیمه مدیریت شده دارند.

تامین امنیت سرور های مجازی و یا سرور اختصاصی تهیه شده از طرف دیاکو تجارت جهانی و یا همکارانی که نیاز به ایمن سازی سرور و یا تامین امنیت سایت ها خود دارند مشاوره و انجام پروژه ها عملیاتی امنیتی.

خرید سرور اختصاصی از تمام دیتاسنتر های معتبر دنیا برای همکارانی که به دلیل تحریم ها توانایی خرید سرور اختصاصی و یا مجازی و یا هاست خود را,از سایت های غیر ایرانی که هویت ایران تحریم کرده اند و یا به یک باره تحریم می کنند جهت همکاری از این رو که دارای یک شرکت ثبت شده در هند می باشیم خرید ها به امنیت کامل و بدور از تمامی تحریم ها انجام می دهیم. طراحی وب سایت های از برنامه نویسی تا طراحی ظاهری با الگوریتم های طراحی انجام داده زبان 98% پروژه های انجام شده بر پایه PHP و جاوا اسکریپت و جی کوری و HTML5 بوده موفقیت کامل کسب نموده ایم.

واردات کالا از چین و تایوان به دلیل داشتن پشتوانه شرکتی خارج از ایران توانایی وارد کردن هر نوع محصولی به هر میزانی که خارج از لیست تحریم ها باشد دارا بوده و در حال انجام هستیم.