دفتر ایران : 02128428292 | دفتر اروپا : 0037282873018

سئو

سئو
سئو سایت
بهینه سازی
اوپتیمایز
HTML5
آخرین استاندارد
صفحه اول
گوگل
بهینه سازی
بینگ
بهینه سازی
یاهو
بهینه سازی
اسک
سئو چیست و چرا باید یک سایت سئو باشد؟
سئو مجموعه ای از اصول و قوانین طراحی و کد نویسی هست که باید در هر وب سایت رعایت شود

که کلمه سئو مخفف کلمه لاتین Search Engine Optimization می باشد,که معنی بهینه سازی موتور جستجو خواهد داد و مفهموم سئو “عملیات و فرایندهای بهینه سازی صفحات وب به منظور ایندکس مناسب آنها توسط موتورهای جستجوی وب” می باشد.زمانی که ما از سئو سایت صحبت می کنیم بعنی تمام این مجموعه قوانین که الزاما به بهتر دیده شدن سایت شما برای موتور های جستجو می باشداصطلاحا سئو و بهینه سازی در وب سایت شما انجام شود.
سئو و بهینه سازی که در وب سایت و فالب انجام می شود شامل تغییرات در کد نویسی و تصحیح و رفع اشکالات سایت شما هست که این تغییرات مربوط به تغییرات ظاهری سایت نمی باشد و در باطن تغییرات مورد نیاز انجام خواهد شد که موتور های جستجو بهتر و سریع تر وب سایت و محتوای شما برسی و بهتر بتوانند بخوانند.

انجام سئو وب سایت شما باید مراحل زیر انجام شود:
برسی سایت شما از نظر کد نویسی و مشکلات اصولی برنامه نویسی و رعایت استاندارد ها
ما در انجام یک پروژه سئو فقط و فقط به امر بالا آمدن سریع وب سایت شما در موتور های جستجو زوم نمی کنیم بلکه به ماندگاری وب سایت شما و لود سریع و صحیح شما برای کاربر های که از طرف موتور های جستجو بعد از پایان سئو و بهینه سازی دریافت می کنید نیز توجه ویژه داریم.

قدم بعدی ما در انجام پروژه سئو و بهینه سازی سایت برسی میزان چگالی متن به تصاویر هست که نباید فراموش شود که اشکال های رایج وب مستر های ایرانی هست سعی می کنند زیبای و نوشته های کلیدی سایت خود را در قالب اسلایر و بنر در سایت نمایش دهند که بسیار اشتباه بوده یک موتور جستجو نمی تواند از داخل عکس شما متنی را بخواند.

در گام بعدی یک عملیات سئو و بهینه سازی برسی میزان استفاده از کلمات کلیدی هر صفحه و تعداد تکرار در آن صفحه و جای گذاری سر فصل های مناسب و کاربرد هر سرفصل در جای مناسب در هر صفحه هست که در 80% وب سایت های پارسی زبان با به اشتباه به کار برده خواهد شود و یا اصلا به کار نمی روند.

در گام بعدی که زمان بر هستند و در قالب این مقاله جای نمی گیرند بهتر هست وب سایت شما آنالیز شود تا مشکلات و نیاز های سایت شما برای بهینه شدن برای موتور های جستجو برسی شود و به صورت عملیاتی انجام شود.

سئو و بهینه سازی وب سایت با کمترین هزینه و بالاترین بازدهی ممکن از دیاکو وب

سئو و بهینه سازی

دوستی با گوگل
95%
پشتیبانی مرورگرها
آخرین استاندارد
HTML5+Css3
10/10
سئو و بهینه سازی

میزان تخصص ما

Seo

100%

HTML5

100%

CSS3

100%

PHP

85%

jQuery

95%

Javascript

95%

WordPress

100%

Photoshop

95%